MÖBLER / Bord / Blombord 6456234
nr 645 6234
Blombord
sekelskifte 1900, längd: 65, djup: 39 h, 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 14 juni 2010
kl 17:52:30
250 kr
400 kr
600 kr